bardienst november 2019

Dag Datum Tijdvak Naam Bijzonderheden

vrijdag 1 nov 09:30 - 13:30 Mieke Mouwen TSK TSK TSK

vrijdag 1 nov 09:30 - 13:30 Olcese de Kat TSK TSK TSK

vrijdag 1 nov 13:30 - 17:30 Marleen Lageweg TSK TSK TSK

vrijdag 1 nov 13:30 - 17:30 Ria Forger TSK TSK TSK

zaterdag 2 nov 14:30 - 18:00 Annelies Bodifee Jeugd Fakdag

zaterdag 2 nov 14:30 - 18:00 Boukje Dijkstra Jeugd Fakdag

zaterdag 2 nov 18:00 - 21:00 Marjan Leerkes Jeugd Fakdag

zaterdag 2 nov 18:00 - 21:00 Sylvia van den Bos Jeugd Fakdag

zondag 3 nov 10:00 - 14:00 Hennie van Maanen-Bos

zondag 3 nov 14:00 - 17:30 Ester de Kleer Sponsormiddag/avond

zondag 3 nov 14:00 - 17:30 Kike Olsder Sponsormiddag/avond

zondag 3 nov 14:00 - 17:30 Melle Knulst Sponsormiddag/avond

zondag 3 nov 16:00 - 20:00 Marcelle Mulder Sponsormiddag/avond (catering/keuken)

zondag 3 nov 17:30 - 21:00 Fred Stekelenburg Sponsormiddag/avond

zondag 3 nov 17:30 - 21:00 Jankees Roosenschoon Sponsormiddag/avond

maandag 4 nov 09:30 - 13:30 Guus van Wijk TSK TSK TSK

maandag 4 nov 13:30 - 17:30 Betty van Kranen TSK TSK TSK

maandag 4 nov 13:30 - 17:30 Tonny Roelofs TSK TSK TSK

maandag 4 nov 19:15 - 23:15 Marcel Faubel

maandag 4 nov 19:15 - 23:15 Nico Stuy

dinsdag 5 nov 09:30 - 13:30 Henk van de Klomp TSK TSK TSK

dinsdag 5 nov 09:30 - 13:30 Rinus Boonman TSK TSK TSK

dinsdag 5 nov 13:30 - 17:30 Dennis de Lange TSK TSK TSK

dinsdag 5 nov 13:30 - 17:30 Jan Drenthe TSK TSK TSK

dinsdag 5 nov 19:15 - 23:15 Tanja Buis

dinsdag 5 nov 19:15 - 23:15 Wendy Hanenberg

woensdag 6 nov 09:30 - 13:30 Floris van Mens TSK TSK TSK

woensdag 6 nov 09:30 - 13:30 Lenie van Leeuwen-Hartevelt TSK TSK TSK

woensdag 6 nov 13:30 - 17:30 Eddy Deurhof TSK TSK TSK

woensdag 6 nov 13:30 - 17:30 Jim Peter TSK TSK TSK

woensdag 6 nov 19:15 - 23:15 Stefanie Balvers

woensdag 6 nov 19:15 - 23:15 Sylvia Lamme

donderdag 7 nov 09:30 - 13:30 Mieke Hazeleger TSK TSK TSK

donderdag 7 nov 09:30 - 17:30 Mieke de Vlieg TSK TSK TSK

donderdag 7 nov 13:30 - 17:30 Guusje Rademakers TSK TSK TSK

donderdag 7 nov 13:30 - 17:30 Yvonne van Dijk sr TSK TSK TSK

donderdag 7 nov 19:15 - 23:15 Helene Hartevelt

donderdag 7 nov 19:15 - 23:15 Wout Hazeleger

vrijdag 8 nov 09:30 - 13:30 Frans Rosier TSK TSK TSK

vrijdag 8 nov 09:30 - 13:30 Hetty Rosier-van Asselt TSK TSK TSK

vrijdag 8 nov 13:30 - 17:30 Ad Hoogstraten TSK TSK TSK

vrijdag 8 nov 13:30 - 17:30 Henny de Vlieg TSK TSK TSK

zaterdag 9 nov zondag 10 nov 10:00 - 14:00 Rob van Maanen

maandag 11 nov 19:15 - 23:15 Erwin Hoefnagels

maandag 11 nov 19:15 - 23:15 Rene Griffioen

dinsdag 12 nov 09:30 - 14:00 Frans Rosier Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 12 nov 09:30 - 14:00 Hetty Rosier-van Asselt Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 12 nov 19:15 - 23:15 Jan Weeda

dinsdag 12 nov 19:15 - 23:15 Ton van Leeuwen

woensdag 13 nov 19:15 - 23:15 Danique  Schellings

woensdag 13 nov 19:15 - 23:15 Lisanne van Groningen

donderdag 14 nov 19:15 - 23:15 Leny van Es

donderdag 14 nov 19:15 - 23:15 Robert van den Dijssel

vrijdag 15 nov 19:00 - sluit Kirsten van Arnhem Vrijwilligersavond

vrijdag 15 nov 19:00 - sluit Willy van Arnhem-Markenhof Vrijwilligersavond

zaterdag 16 nov zondag 17 nov 10:00 - 14:00 Stephanie van de Klomp-Tchavdarova

zondag 17 nov 14:00 - 18:00 Gertrude Weel-de Raad Wintercompetitie

zondag 17 nov 14:00 - 18:00 Jan van de Klomp Wintercompetitie

maandag 18 nov 19:15 - 23:15 Miriam Nieweg

maandag 18 nov 19:15 - 23:15 Saskia Hovinga-Boersma

dinsdag 19 nov 09:30 - 14:00 Gerrit Kraaikamp Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 19 nov 19:15 - 23:15 Annemiek van den Brink-Schoon

dinsdag 19 nov 19:15 - 23:15 Evelien Broerse

woensdag 20 nov 19:15 - 23:15 Joost Koren

woensdag 20 nov 19:15 - 23:15 Mintske Sijsma - Smids

donderdag 21 nov 19:15 - 23:15 Marike Stamer

donderdag 21 nov 19:15 - 23:15 Marion Altenrath

vrijdag 22 nov zaterdag 23 nov 15:30 - 19:30 Yvonne van Dijk jr Invitatie Toernooi

zaterdag 23 nov 15:30 - 19:30 Yvonne van Dijk sr Invitatie Toernooi

zaterdag 23 nov 19:00 - sluit Ineke Emelaar-Manten Invitatie Toernooi

zaterdag 23 nov 19:00 - sluit Ruud Emelaar Invitatie Toernooi

zondag 24 nov 09:30 - 14:00 Stephanie van de Klomp-Tchavdarova

zondag 24 nov 13:00 - 17:00 Marjolein de With Jeugd PEPERNOTEN TOERNOOI

zondag 24 nov 13:00 - 17:00 Steven van der Sluijs Jeugd PEPERNOTEN TOERNOOI

maandag 25 nov 19:15 - 23:15 Joke Niekerk

maandag 25 nov 19:15 - 23:15 Nelleke Michon

dinsdag 26 nov 09:30 - 14:00 Joke de Ruig- Geijtenbeek Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 26 nov 19:15 - 23:15 Arita van Gent

dinsdag 26 nov 19:15 - 23:15 Marjan Franssen v. Ede

woensdag 27 nov 19:15 - 23:15 Carlijn Noorhoff

woensdag 27 nov 19:15 - 23:15 Donna Schuckman

donderdag 28 nov 19:15 - 23:15 Bianca Hardeveld

donderdag 28 nov 19:15 - 23:15 Debbie Hardeveld

vrijdag 29 nov

zaterdag 30 nov