bardienst december 2019

Dag Datum Tijdvak Naam Bijzonderheden

zondag 1 dec 10:00 - 14:00 Sandra Tomassen-Goes

zondag 1 dec 14:00 - 18:00 Diana de Jong Wintercompetitie

zondag 1 dec 14:00 - 18:00 Fred de Jong Wintercompetitie

maandag 2 dec 19:15 - 23:15 Christine Donkerbroek

maandag 2 dec 19:15 - 23:15 Karel Stein

dinsdag 3 dec 09:30 - 14:00 Rene Brands Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 3 dec 19:15 - 23:15 Fonny Pasma

dinsdag 3 dec 19:15 - 23:15 Marion Boddeke

woensdag 4 dec 19:15 - 23:15 Tanja Buis

woensdag 4 dec 19:15 - 23:15 Wendy Hanenberg

donderdag 5 dec

vrijdag 6 dec

zaterdag 7 dec

zondag 8 dec 10:00 - 14:00 Sylvia Borra

zondag 8 dec 14:00 - 18:00 Ester de Kleer Wintercompetitie

zondag 8 dec 14:00 - 18:00 Kike Olsder Wintercompetitie

maandag 9 dec 19:15 - 23:15 Edo Kronenburg

maandag 9 dec 19:15 - 23:15 Wilfred Bongaarts

dinsdag 10 dec 09:30 - 14:00 Id van Zaltbommel Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 10 dec 19:15 - 23:15 Carlijn Noorhoff

dinsdag 10 dec 19:15 - 23:15 Donna Schuckman

woensdag 11 dec 19:15 - 23:15 Henk van Kranen

woensdag 11 dec 19:15 - 23:15 Mees Minnee

donderdag 12 dec 19:15 - 23:15 Cor Smetsers

donderdag 12 dec 19:15 - 23:15 Dirk Dekker

vrijdag 13 dec

zaterdag 14 dec

zondag 15 dec 10:00 - 14:00 Piet Borra

zondag 15 dec 14:00 - 18:00 Annemieke Hazeleger Wintercompetitie

zondag 15 dec 14:00 - 18:00 Sabine de Wit-de Bie Wintercompetitie

maandag 16 dec 19:15 - 23:15 Arjanne Dekker

maandag 16 dec 19:15 - 23:15 Rob Coerman

dinsdag 17 dec 09:30 - 14:00 Henk van de Klomp Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 17 dec 09:30 - 14:00 Morp de Rooij Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 17 dec 19:15 - 23:15 Linda Vogtlander

dinsdag 17 dec 19:15 - 23:15 Ton van Leeuwen

woensdag 18 dec 19:15 - 23:15 Arjen van Vliet

woensdag 18 dec 19:15 - 23:15 Jacob Vermeulen

donderdag 19 dec 19:15 - 23:15 Hans Roozekrans

donderdag 19 dec 19:15 - 23:15 Wilna Eline Kranenburg

vrijdag 20 dec

zaterdag 21 dec

zondag 22 dec 10:00 - 14:00 Ellardt Keuning

zondag 22 dec 14:00 - 18:00 Arjanne Dekker Wintercompetitie

zondag 22 dec 14:00 - 18:00 Iris Leenders Wintercompetitie

maandag 23 dec 19:15 - 23:15 Gerry Beerthuizen

maandag 23 dec 19:15 - 23:15 Hans Hagemans

dinsdag 24 dec

woensdag 25 dec

donderdag 26 dec

vrijdag 27 dec

zaterdag 28 dec

zondag 29 dec 10:00 - 14:00 Richard van Nieuwenhuizen

maandag 30 dec 19:15 - 23:15 Hans Roozekrans

maandag 30 dec 19:15 - 23:15 Wilna Eline Kranenburg

dinsdag 31 dec