bardienst februari 2020

Dag Datum Tijdvak Naam Bijzonderheden

zaterdag 1 feb

zondag 2 feb 10:00 - 14:00 Charles Gumbs

zondag 2 feb 14:00 - 18:00

Maddy Blokland Wintercompetitie

zondag 2 feb 14:00 - 18:00 Willem Geursen Wintercompetitie

maandag 3 feb 09:15 - 12:30 Riet Hazeleger Maandag-, Donderdagochtend Toss

maandag 3 feb 19:15 - 23:15 Arthur Vreeken

maandag 3 feb 19:15 - 23:15 Saskia Hovinga-Boersma

dinsdag 4 feb 09:30 - 14:00 Henk van de Klomp Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 4 feb 19:15 - 23:15 Matthijs Bogaards

dinsdag 4 feb 19:15 - 23:15 Tjerk Koppers

woensdag 5 feb 19:15 - 23:15 Arita van Gent

woensdag 5 feb 19:15 - 23:15 Marjan Franssen v. Ede

donderdag 6 feb 09:15 - 12:30 Loes Luttik Maandag-, Donderdagochtend Toss

donderdag 6 feb 19:15 - 23:15 Bianca Hardeveld

donderdag 6 feb 19:15 - 23:15 Debbie Hardeveld

vrijdag 7 feb

zaterdag 8 feb

zondag 9 feb 10:00 - 14:00 Gerda van Mansom

zondag 9 feb 14:00 - 18:00 Maaike van der Linden Wintercompetitie

zondag 9 feb 14:00 - 18:00 Riquette Smits-de Bie Wintercompetitie

maandag 10 feb 09:15 - 12:30 Joyce Seedorf Maandag-, Donderdagochtend Toss

maandag 10 feb 19:15 - 23:15 Anita Carree

maandag 10 feb 19:15 - 23:15 Miriam Nieweg

dinsdag 11 feb 09:30 - 14:00 Ria Forger Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 11 feb 09:30 - 14:00 Riet Keijser Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 11 feb 19:15 - 23:15 Helene Hartevelt

dinsdag 11 feb 19:15 - 23:15 Wout Hazeleger

woensdag 12 feb 19:15 - 23:15 Marion Glaudemans

woensdag 12 feb 19:15 - 23:15 Ruud Verweij

donderdag 13 feb 09:15 - 12:30 Albert Kwint Maandag-, Donderdagochtend Toss

donderdag 13 feb 19:15 - 23:15 Leny van Es

donderdag 13 feb 19:15 - 23:15 Robert van den Dijssel

vrijdag 14 feb

zaterdag 15 feb

zondag 16 feb 10:00 - 14:00 Hennie van Maanen-Bos

zondag 16 feb 14:00 - 18:00 Danny van Neer Afsluiting Wintercompetitie

zondag 16 feb 14:00 - 18:00 Freek Schrander Afsluiting Wintercompetitie

maandag 17 feb 09:15 - 12:30 Leny Smetsers Maandag-, Donderdagochtend Toss

maandag 17 feb 19:15 - 23:15 Linette Brand

maandag 17 feb 19:15 - 23:15 Simone de Vocht

dinsdag 18 feb 09:30 - 14:00 Mathijs Metz Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 18 feb 19:15 - 23:15 Ton van Leeuwen

dinsdag 18 feb 19:15 - 23:15 Wahan Elojan

woensdag 19 feb 19:15 - 23:15 Geert Hoelen

woensdag 19 feb 19:15 - 23:15 Marianne Hoelen

donderdag 20 feb 09:15 - 12:30 Marjan van Vessum Maandag-, Donderdagochtend Toss

donderdag 20 feb 19:15 - 23:15 Arjen van Vliet

donderdag 20 feb 19:15 - 23:15 Jacob Vermeulen

vrijdag 21 feb

zaterdag 22 feb

zondag 23 feb 10:00 - 14:00 Ellardt Keuning

maandag 24 feb 09:15 - 12:30 Adri v.d. Hijden Maandag-, Donderdagochtend Toss

maandag 24 feb 19:15 - 23:15 Aleid van Empel

maandag 24 feb 19:15 - 23:15 Joyce Paanakker

dinsdag 25 feb 09:30 - 14:00 Cecilia van der Linden Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 25 feb 09:30 - 14:00 Olcese de Kat Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 25 feb 19:15 - 23:15 Frank Hamdorff

dinsdag 25 feb 19:15 - 23:15 Gevork Elojan

woensdag 26 feb 19:15 - 23:15 Kevin de Haas

woensdag 26 feb 19:15 - 23:15 Nienke Weber

donderdag 27 feb 09:15 - 12:30 Lineke Beltman Maandag-, Donderdagochtend Toss

donderdag 27 feb 19:15 - 23:15 Erik Snel

donderdag 27 feb 19:15 - 23:15 Vincent Ket

vrijdag 28 feb

zaterdag 29 feb