bardienst januari 2020

Dag Datum Tijdvak Naam Bijzonderheden

woensdag 1 jan

donderdag 2 jan 19:15 - 23:15 Joost Vrij

donderdag 2 jan 19:15 - 23:15 Menno Anker

vrijdag 3 jan zaterdag 4 jan

zondag 5 jan 10:00 - 14:00 Hans ter Haar

zondag 5 jan 12:00 - 16:00 Paul Gevaerts Wintercompetitie

zondag 5 jan 15:30 - 19:30 Gonnette Smits-v.d. Kerkhof NIEUWJAARSBORREL

zondag 5 jan 15:30 - 19:30 Menno de Groot NIEUWJAARSBORREL

maandag 6 jan 09:15 - 12:30 Sonja Troost-Ouweneel Maandag- /Donderdag ochtend Toss

maandag 6 jan 19:15 - 23:15 Eric Ippel

maandag 6 jan 19:15 - 23:15 Paula de Bruin

dinsdag 7 jan 09:30 - 14:00 Floris van Mens Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 7 jan 09:30 - 14:00 Mieke Mens-v. Burie Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 7 jan 19:15 - 23:15 Anneke Wielinga

dinsdag 7 jan 19:15 - 23:15 Annemarie Schomaker

woensdag 8 jan 19:15 - 23:15 Jos Siersma

woensdag 8 jan 19:15 - 23:15 Timo van Ginkel

donderdag 9 jan 09:15 - 12:30 Ron Groenewoud Maandag- /Donderdag ochtend Toss

donderdag 9 jan 19:15 - 23:15 Linda van Ravesteijn

donderdag 9 jan 19:15 - 23:15 Rick van den Dijssel

vrijdag 10 jan

zaterdag 11 jan

zondag 12 jan 10:00 - 14:00 Martijn Scheen

zondag 12 jan 14:00 - 18:00 Fons Nelen Wintercompetitie

zondag 12 jan 14:00 - 18:00 Mathis Nelen Wintercompetitie

maandag 13 jan 09:15 - 12:30 Nel van Oort Maandag- /Donderdag ochtend Toss

maandag 13 jan 19:15 - 23:15 Hans Ouden

maandag 13 jan 19:15 - 23:15 Wil Borgstein

dinsdag 14 jan 09:30 - 14:00 Trees Mansveld Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 14 jan 19:15 - 23:15 Mireille Hoogland

dinsdag 14 jan 19:15 - 23:15 Niels de Jong

woensdag 15 jan 19:15 - 23:15 Gerry Beerthuizen

woensdag 15 jan 19:15 - 23:15 Hans Hagemans

donderdag 16 jan 09:15 - 12:30 Lineke Beltman Maandag- /Donderdag ochtend Toss

donderdag 16 jan 19:15 - 23:15 Nathalie Pfaff

donderdag 16 jan 19:15 - 23:15 Noah ten Haam

vrijdag 17 jan

zaterdag 18 jan

zondag 19 jan 09:30 - 14:00 Mark Barneveld

zondag 19 jan 14:00 - 18:00 Maaike van der Linden Wintercompetitie

zondag 19 jan 14:00 - 18:00 Riquette Smits-de Bie Wintercompetitie

maandag 20 jan 09:15 - 12:30 Willy de Jong Maandag- /Donderdag ochtend Toss

maandag 20 jan 19:15 - 23:15 Carla Houtkooper

maandag 20 jan 19:15 - 23:15 Dox Verschuren

dinsdag 21 jan 09:30 - 14:00 Marleen Lageweg Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 21 jan 09:30 - 14:00 Meindert de Boer Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 21 jan 19:15 - 23:15 Annemiek van den Brink-Schoon

dinsdag 21 jan 19:15 - 23:15 Evelien Broerse

woensdag 22 jan 19:15 - 23:15 Huib Peek

woensdag 22 jan 19:15 - 23:15 Joost Koren

donderdag 23 jan 09:15 - 12:30 Mia de Jong-van Hunnik Maandag- /Donderdag ochtend Toss

donderdag 23 jan 19:15 - 23:15 Ben Morssink

donderdag 23 jan 19:15 - 23:15 Mark Morssink

vrijdag 24 jan

zaterdag 25 jan

zondag 26 jan 10:00 - 14:00 Rob van Maanen

zondag 26 jan 14:00 - 18:00 Iris Leenders Wintercompetitie

zondag 26 jan 14:00 - 18:00 Willem Geursen Wintercompetitie

maandag 27 jan 09:15 - 12:30 Cecilia van der Linden Maandag- /Donderdag ochtend Toss

maandag 27 jan 19:15 - 23:15 Cees van Rijn

maandag 27 jan 19:15 - 23:15 Hans de Gier

dinsdag 28 jan 09:30 - 14:00 Mieke de Vlieg Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 28 jan 09:30 - 14:00 Mieke Hazeleger Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 28 jan 19:15 - 23:15 Frank Schuller

dinsdag 28 jan 19:15 - 23:15 Roy de Zoete

woensdag 29 jan 19:15 - 23:15 Stefanie Balvers

woensdag 29 jan 19:15 - 23:15 Sylvia Lamme

donderdag 30 jan 09:15 - 12:30 Margot Hulshoff Maandag- /Donderdag ochtend Toss

donderdag 30 jan 19:15 - 23:15 Ben Morssink

donderdag 30 jan 19:15 - 23:15 Mark Morssink

vrijdag 31 jan