bardienst 2020

Dag Datum Tijdvak Naam Bijzonderheden

zondag 1 mrt 10:00 - 14:00 Rene van Es

maandag 2 mrt 09:15 - 12:30 Riet Keijser Maandag-, Donderdagochtend Toss

maandag 2 mrt 19:15 - 23:15 Cees van Rijn

maandag 2 mrt 19:15 - 23:15 Hans de Gier

dinsdag 3 mrt 09:30 - 14:00 Id van Zaltbommel Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 3 mrt 19:15 - 23:15 Marjan Leerkes

dinsdag 3 mrt 19:15 - 23:15 Sylvia van den Bos

woensdag 4 mrt 19:15 - 23:15 Danique  Schellings

woensdag 4 mrt 19:15 - 23:15 Lisanne van Groningen

donderdag 5 mrt 09:15 - 12:30 Wil den Hartog Maandag-, Donderdagochtend Toss

donderdag 5 mrt 19:15 - 23:15 Hein Broeders

donderdag 5 mrt 19:15 - 23:15 Mary Scheepers

vrijdag 6 mrt 19:00 - 23:00 Fred Stekelenburg Club Kampioenschappen 2020

vrijdag 6 mrt 19:00 - 23:00 Jankees Roosenschoon Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 7 mrt 10:00 - 14:30 Erik Snel Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 7 mrt 10:00 - 14:30 Vincent Ket Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 7 mrt 14:30 - 19:00 Annelies Bodifee Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 7 mrt 14:30 - 19:00 Menno de Groot Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 7 mrt 19:00 - sluit Bart van den Heetcamp Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 7 mrt 19:00 - sluit Dick Teunis Club Kampioenschappen 2020

zondag 8 mrt 10:00 - 13:00 Fons Nelen Club Kampioenschappen 2020

zondag 8 mrt 10:00 - 13:00 Mathis Nelen Club Kampioenschappen 2020

zondag 8 mrt 13:00 - 16:30 Joke Bosch Club Kampioenschappen 2020

zondag 8 mrt 13:30 - 16:30 Machteld Bakker Club Kampioenschappen 2020

zondag 8 mrt 16:30 - 20:00 Aksel de Vries Club Kampioenschappen 2020

zondag 8 mrt 16:30 - 20:00 Marcel Oliemans Club Kampioenschappen 2020

zondag 8 mrt 20:00 - sluit Doranda Otten Club Kampioenschappen 2020

zondag 8 mrt 20:00 - sluit Jean-Paul Otten Club Kampioenschappen 2020

maandag 9 mrt 09:15 - 12:30 Bep van Veenendaal Maandag-, Donderdagochtend Toss

maandag 9 mrt 19:00 - sluit Mirelle Bouman Club Kampioenschappen 2020

maandag 9 mrt 19:00 - sluit

Nicole van Bragt Club Kampioenschappen 2020

dinsdag 10 mrt 09:30 - 14:00 Jelle van de Meer Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 10 mrt 09:30 - 14:00 Wim van den Heuvel Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 10 mrt 19:00 - sluit Arie Flierman Club Kampioenschappen 2020

dinsdag 10 mrt 19:00 - sluit Mireille Schaap Club Kampioenschappen 2020

woensdag 11 mrt 19:00 - sluit Pauline Rengers Club Kampioenschappen 2020

woensdag 11 mrt 19:00 - sluit Tessa Stedehouder Club Kampioenschappen 2020

donderdag 12 mrt 09:15 - 12:30 Patty Vulto Maandag-, Donderdagochtend Toss

donderdag 12 mrt 19:00 - sluit Carolien Boerendonk-Geurts Club Kampioenschappen 2020

donderdag 12 mrt 19:00 - sluit Jennifer Blom Club Kampioenschappen 2020

vrijdag 13 mrt 19:00 -  sluit Arend van der Heijden Club Kampioenschappen 2020

vrijdag 13 mrt 19:00 - sluit Jolien Boeding Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 14 mrt 10:30 - 14:30 Roald Mulder Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 14 mrt 10:30 - 14:30 Stephan van der Vusse Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 14 mrt 14:30 - 19:00 Maddy Harnas Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 14 mrt 14:30 - 19:00 Susan Harnas Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 14 mrt 19:00 - sluit Dimitris Grammatikas Club Kampioenschappen 2020

zaterdag 14 mrt 19:00 - sluit Marjan Sterringa Club Kampioenschappen 2020

zondag 15 mrt 10:00 - 13:00 Jose Vleeschhouwer Club Kampioenschappen 2020

zondag 15 mrt 10:30  - 15:00 Jaap ten Kate Club Kampioenschappen 2020

zondag 15 mrt 10:30 - 15:00 Ernst van Waveren Club Kampioenschappen 2020 zondag

15 mrt 15:00 - 19:30 Kitty Braat Club Kampioenschappen 2020

zondag 15 mrt 15:00 - 19:30 Luuk Maaijen Club Kampioenschappen 2020

zondag 15 mrt 15:00 - 19:30 Marc Hillen Club Kampioenschappen 2020

maandag 16 mrt 09:15 - 12:30 Barrie van Dorrestein Maandag-, Donderdagochtend Toss

maandag 16 mrt 19:15 - 23:15 Arthur Vreeken

maandag 16 mrt 19:15 - 23:15 Ed van Vulpen

dinsdag 17 mrt 09:30 - 14:00 Loes Luttik Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 17 mrt 09:30 - 14:00 Mieke Hazeleger Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 17 mrt 19:15 - 23:15 Matthijs Bogaards

dinsdag 17 mrt 19:15 - 23:15 Ton van Leeuwen

woensdag 18 mrt 19:15 - 23:15 Helen Wennekes

woensdag 18 mrt 19:15 - 23:15 Lotte Keuning

donderdag 19 mrt 09:15 - 12:30 Willy de Jong Maandag-, Donderdagochtend Toss

donderdag 19 mrt 19:15 - 23:15 Carla Weenink

donderdag 19 mrt 19:15 - 23:15 Petra van Velthooven

vrijdag 20 mrt

zaterdag 21 mrt

zondag 22 mrt 09:30 - 13:30 Gerda van Mansom Pasjesdag + Jeugd Competitie

zondag 22 mrt 11:00 - 15:00 Nicole Hertogh-Boels Pasjesdag + Ouderkind Toernooi

zondag 22 mrt 12:00 - 16:00 Mathijs Metz Pasjesdag + Ouderkind Toernooi

zondag 22 mrt 12:00 - 16:00 Miranda Leeuwen-Cats Pasjesdag + Ouderkind Toernooi

maandag 23 mrt 09:15 - 12:30 Cecilia van der Linden Maandag-, Donderdagochtend Toss

maandag 23 mrt 19:15 - 23:15 Marcel Faubel

maandag 23 mrt 19:15 - 23:15 Nico Stuy

dinsdag 24 mrt 09:30 - 14:00 Guus van Wijk Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 24 mrt 09:30 - 14:00 Leny Smetsers Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 24 mrt 19:15 - 23:15 Annemiek van den Brink-Schoon

dinsdag 24 mrt 19:15 - 23:15 Evelien Broerse

woensdag 25 mrt 19:15 - 23:15 Niels de Jong

woensdag 25 mrt 19:15 - 23:15 Tjerk Koppers

donderdag 26 mrt 09:15 - 12:30 Ron Groenewoud Maandag- /Donderdag ochtend Toss

donderdag 26 mrt 19:15 - 23:15 Carla Weenink

donderdag 26 mrt 19:15 - 23:15 Petra van Velthooven

vrijdag 27 mrt 18:45 - 22:45 Menno Anker inhaal pasjesdag

zaterdag 28 mrt 16:30 - 21:30 Gonnette Smits-v.d. Kerkhof Kickoff Voorjaarscompetitie 2020

zaterdag 28 mrt 16:30 - 21:30 Luuck Kalverda Kickoff Voorjaarscompetitie 2020

zondag 29 mrt 10:00 - 14:00 Charles Gumbs

maandag 30 mrt 09:15 - 12:30 Mia de Jong-van Hunnik Maandag-, Donderdagochtend Toss

maandag 30 mrt 19:15 - 23:15 Frits Bakker

maandag 30 mrt 19:15 - 23:15 Ron Miltenburg

dinsdag 31 mrt 09:30 - 14:00 Aad Bezemer Dinsdagochtend Wintercompetitie Afsluiting

dinsdag 31 mrt 11:00 - sluit Frits Bakker Dinsdagochtend Wintercompetitie Afsluiting

dinsdag 31 mrt 19:15 - 23:15 Gevork Elojan

dinsdag 31 mrt 19:15 - 23:15 Wahan Elojan