bardienst oktober 2019

Dag Datum Tijdvak Naam Bijzonderheden

dinsdag 1 okt 09:30 - 14:00 Cees van der Hijden Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 1 okt 19:15 - 23:15 Marja Verhoef

dinsdag 1 okt 19:15 - 23:15 Roos den Houdijker

woensdag 2 okt 19:15 - 23:15 Ben Noorman

woensdag 2 okt 19:15 - 23:15 Erik Reijnders

donderdag 3 okt 09:15 - 12:30 Sonja Troost-Ouweneel Maandag-/Dinsdag-/Donderdag Ochtend Toss

donderdag 3 okt 18:15 - 22:15 Thierry de Wit Ook najaarscompetitie 2019

donderdag 3 okt 20:00 - 24:00 Rick Emelaar Ook najaarscompetitie 2019

vrijdag 4 okt 18:15 - 22:15 Joke Bosch Najaarscompetitie 2019

vrijdag 4 okt 20:00 - sluit Harold van der Werve Najaarscompetitie 2019

vrijdag 4 okt 20:00 - Sluit Nicole Hertogh-Boels Najaarscompetitie 2019

zaterdag 5 okt 08:30 - 11:30 Thierry de Wit Najaarscompetitie 2019

zaterdag 5 okt 11:15 - 15:00 Aike de Vor Najaarscompetitie 2019

zaterdag 5 okt 11:15 - 15:00 Louka van Deursen Najaarscompetitie 2019

zaterdag 5 okt 15:00 - 18:30 Maddy Harnas Najaarscompetitie 2019

zaterdag 5 okt 15:00 - 18:30 Susan Harnas Najaarscompetitie 2019

zaterdag 5 okt 18:30 - +/- 23:00 Aksel de Vries Najaarscompetitie 2019

zaterdag 5 okt 18:30 - +/- 23:00 Marcel Oliemans Najaarscompetitie 2019

zondag 6 okt 08:30 - 12:30 Martijn Scheen Jeugdcompetitie ALLE KLEUREN

zondag 6 okt 12:00 - 16:00 Herman Hoogland Najaarscompetitie 2019

zondag 6 okt 12:00 - 16:00 Mireille Hoogland Najaarscompetitie 2019

zondag 6 okt 16:00 - +/-  20:00 Margo Heij-van Meer Najaarscompetitie 2019

zondag 6 okt 16:00 - +/- 20:00 Freek Lips Najaarscompetitie 2019

maandag 7 okt 09:15 - 12:30 Adri v.d. Hijden Maandag-/Dinsdag-/Donderdag Ochtend Toss

maandag 7 okt 19:15 - 23:15 Carla Houtkooper

maandag 7 okt 19:15 - 23:15 Dox Verschuren

dinsdag 8 okt 09:30 - 14:00 Cees van der Hijden Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 8 okt 19:15 - 23:15 Asker Dekker

dinsdag 8 okt 19:15 - 23:15 Ingrid Dekker-Paling

woensdag 9 okt 19:15 - 23:15 Asker Dekker

woensdag 9 okt 19:15 - 23:15 Ingrid Dekker-Paling

donderdag 10 okt 09:15 - 12:30 Marjan van Vessum Maandag-/Dinsdag-/Donderdag Ochtend Toss

donderdag 10 okt 18:15 - 22:15 Jeffrey de Bie Ook najaarscompetitie 2019

donderdag 10 okt 20:00 - 24:00 Freek Zigterman Ook najaarscompetitie 2019

vrijdag 11 okt 18:15 - 22:15 Hans Kemperman Najaarscompetitie 2019

vrijdag 11 okt 20:00 - Sluit Jaap ten Kate Najaarscompetitie 2019

vrijdag 11 okt 20:00 - Sluit Janwillem Schouten Najaarscompetitie 2019

zaterdag 12 okt 08:30 - 11:30 Johanneke van ´t Land Najaarscompetitie 2019

zaterdag 12 okt 11:15 - 15:00 Heleen Bongers-Man Najaarscompetitie 2019

zaterdag 12 okt 11:15 - 15:00 Joyce Paanakker Najaarscompetitie 2019

zaterdag 12 okt 15:00 - 18:30 Annette Stock Najaarscompetitie 2019

zaterdag 12 okt 15:00 - 18:30 Martijn van de Ven Najaarscompetitie 2019

zaterdag 12 okt 18:30 - +/- 23:00 Charlotte van Tuijn Najaarscompetitie 2019

zaterdag 12 okt 18:30 - +/- 23:00 Dennis Huussen Najaarscompetitie 2019

zondag 13 okt 08:30 - 12:30 Simon van de Klomp Jeugdcompetitie Groen/Geel

zondag 13 okt 12:00 - 16:00 Carmen Teunis Najaarscompetitie 2019

zondag 13 okt 12:00 - 16:00 Marilou Tromp Najaarscompetitie 2019

zondag 13 okt 16:00 - +/- 20:00 Esmée Rothweiler Najaarscompetitie 2019

zondag 13 okt 16:00 - +/- 20:00 Ruby Teunis Najaarscompetitie 2019

maandag 14 okt 09:15 - 12:30 Loes Luttik Maandag-/Dinsdag-/Donderdag Ochtend Toss

maandag 14 okt 19:15 - 23:15 Annemarie Schomaker

maandag 14 okt 19:15 - 23:15 Barbara Knols

dinsdag 15 okt 09:30 - 14:00 Ciska Bakker Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 15 okt 19:15 - 23:15 Jan Weeda

dinsdag 15 okt 19:15 - 23:15 Ton van Leeuwen

woensdag 16 okt 19:15 - 23:15 Hugo Siers

woensdag 16 okt 19:15 - 23:15 Marc Houtkooper

donderdag 17 okt 09:15 - 12:30 Ron Groenewoud Maandag-/Dinsdag-/Donderdag Ochtend Toss

donderdag 17 okt 18:15 - 22:15 Taaf Janssen Ook najaarscompetitie 2019

donderdag 17 okt 20:00 - 24:00 Marcel Dijkstra Ook najaarscompetitie 2019

vrijdag 18 okt 18:15 - 22:15 Luuk Maaijen Najaarscompetitie 2019

vrijdag 18 okt 20:00 - Sluit Marc Hillen Najaarscompetitie 2019

vrijdag 18 okt 20:00 - sluit Walter Ruppert Najaarscompetitie 2019

zaterdag 19 okt 08:30 - 11:30 Erik Reijnders Najaarscompetitie 2019

zaterdag 19 okt 11:15 - 15:00 Janwillem Schouten Najaarscompetitie 2019

zaterdag 19 okt 11:15 - 15:00 Maurits Barendrecht Najaarscompetitie 2019

zaterdag 19 okt 15:00 - 18:30 Lizbeth Kleijne Najaarscompetitie 2019

zaterdag 19 okt 15:00 - 18:30 Sandra van Elteren Najaarscompetitie 2019

zaterdag 19 okt 18:30 - +/- 23:00 Kelly Masset Najaarscompetitie 2019

zaterdag 19 okt 18:30 - +/- 23:00 Marlies Treep Najaarscompetitie 2019

zondag 20 okt 08:30 - 12:30 Jose Vleeschhouwer Jeugdcompetitie Groen/Geel

zondag 20 okt 12:00 - 16:00 Ferry Hesp Najaarscompetitie 2019

zondag 20 okt 12:00 - 16:00 Suze Linders Najaarscompetitie 2019

zondag 20 okt 16:00 - +/-  20:00 Vincent Ket Najaarscompetitie 2019

zondag 20 okt 16:00 - +/- 20:00 Katja van den Bogert Najaarscompetitie 2019

maandag 21 okt 09:15 - 12:30 Yeb de Jong Maandag-/Dinsdag-/Donderdag Ochtend Toss

maandag 21 okt 19:15 - 23:15 Freek Zigterman

maandag 21 okt 19:15 - 23:15 Jeffrey de Bie

dinsdag 22 okt 09:30 - 14:00 Ben Noorman Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 22 okt 19:15 - 23:15 Rick Emelaar

dinsdag 22 okt 19:15 - 23:15 Thierry de Wit

woensdag 23 okt 19:15 - 23:15 Henk van Kranen

woensdag 23 okt 19:15 - 23:15 Mees Minnee

donderdag 24 okt 09:15 - 12:30 Nel van Oort Maandag-/Dinsdag-/Donderdag Ochtend Toss

donderdag 24 okt 18:15 - 22:15 Yvette Jonasse Ook najaarscompetitie 2019

donderdag 24 okt 20:00 - 24:00 Maddy Blokland Ook najaarscompetitie 2019

vrijdag 25 okt 18:15 - 22:15 Ernst van Waveren Najaarscompetitie 2019

vrijdag 25 okt 20:00 - Sluit Bertus van Oostenbruggen Najaarscompetitie 2019

vrijdag 25 okt 20:00 - Sluit Rick van Oostenbruggen Najaarscompetitie 2019

zaterdag 26 okt 08:30 - 11:30 Marjolein van Kessel Najaarscompetitie 2019

zaterdag 26 okt 11:15 - 15:00 Heleen Bongers-Man Najaarscompetitie 2019

zaterdag 26 okt 11:15 - 15:00 Louka van Deursen Najaarscompetitie 2019

zaterdag 26 okt 15:00 - 18:30 Annette Stock Najaarscompetitie 2019

zaterdag 26 okt 15:00 - 18:30 Charlotte Schlichte Bergen Najaarscompetitie 2019

zaterdag 26 okt 18:30 - +/-  23:00 Ernestine de Koff Najaarscompetitie 2019

zaterdag 26 okt 18:30 - +/- 23:00 Simone Verbeek Najaarscompetitie 2019

zondag 27 okt 08:30 - 12:30 Boukje Dijkstra Jeugdcompetitie Groen/Geel

zondag 27 okt 12:00 - 16:00 Aranka Akkermans Najaarscompetitie 2019

zondag 27 okt 12:00 - 16:00 Jeffrey Noordijk Najaarscompetitie 2019

zondag 27 okt 16:00 - +/- 20:00 Jeroen Wijnbergen Najaarscompetitie 2019

zondag 27 okt 16:00 - +/- 20:00 Winni de Heer Najaarscompetitie 2019

maandag 28 okt 09:15 - 12:30 Cecilia van der Linden Maandag-/Dinsdag-/Donderdag Ochtend Toss

maandag 28 okt 19:15 - 23:15 Erwin Hoefnagels

maandag 28 okt 19:15 - 23:15 Rene Griffioen

dinsdag 29 okt 09:30 - 14:00 Ciska Bakker Dinsdagochtend Wintercompetitie

dinsdag 29 okt 19:15 - 23:15 Anneke Wielinga

dinsdag 29 okt 19:15 - 23:15 Toosje Valkenburg

woensdag 30 okt 19:15 - 23:15 Marion Glaudemans

woensdag 30 okt 19:15 - 23:15 Roy Vonk

donderdag 31 okt 09:30 - 13:30 Ineke Kooistra-Gras TSK

donderdag 31 okt 09:30 - 13:30 Jan Kooistra TSK

donderdag 31 okt 13:30 - 17:30 Janny Niebeek TSK

donderdag 31 okt 13:30 - 17:30 Margot Hulshoff TSK