Bestuur en Commissies

DAGELIJKS BESTUUR
  • Ron Janssen, voorzitter
  • Frank Hazeleger, penningmeester
  • Ellen Peek, secretaris

Email: [email protected]

ALGEMEEN BESTUUR
  • Frank Agterberg namens de Parkcommissie
  • Laura Verweij-van de Oudenrijn namens de TEC (technische- en evenementencommissie)
  • Bob Huussen namens de Kantinecommissie
  • Chris Agterberg (ai) namens de Jeugdcommissie
  • Eddy Deurhof namens de Seniorenpluscommissie
  • Marion Glaudemans namens de communicatiecommissie
LEDENADMINISTRATIE
  • Jos Bloemendaal
  • Joyce Hagendoorn

Email: [email protected].

COMMISSIES

Kantinecommissie: verantwoordelijk voor inkoop van het horecagedeelte, coördinatie van de bardiensten, verzorging van hapjes en maaltijden tijdens speciale activiteiten, schoonmaak keuken en kantine, hygiënecontrole, beheer kassa.

  • Bob Huussen (vz)
  • Ursula Haaksman
  • Wim van Leeuwen
  • Ad Hoogstraten

Email: [email protected]

Parkcommissie: verantwoordelijk voor beheer en onderhoud van het park, beheer zonnepanelen en alarmsysteem, sluiten van de banen bij slecht weer.

  • Frank Agterberg (vz)
  • Bert Bloemendal
  • Michel Agterberg
  • Coen de Groot
  • Jan van Lunteren

Email[email protected] 

Toernooi- en Evenementencommissie (TEC): verantwoordelijk voor de organisatie van alle eigen toernooien, zoals de clubkampioenschappen en het invitatietoernooi (met uitzondering van de vijftigplus-toernooien). Daarnaast regelt zij alle zaken voor de KNLTB-competitie en de interne competities, zoals de Wintercompetitie.

  • Laura Verweij-van den Oudenrijn (vz)
  • Frans Zalm
  • Carla Koetsier
  • Henriette Heim
  • Gerda Bos
  • Erik Snel

Email: [email protected]

Seniorenpluscommissie: organiseert het hele jaar door allerlei dagactiviteiten. De doelgroep bestaat voor het merendeel uit de leden van FAK die niet meer werkzaam zijn. Uiteraard zijn leden jónger dan 50 jaar niet uitgesloten van deelname aan één van de activiteiten.

  • voorzitter: vacature
  • Ton van Leeuwen
  • Mia van den Heiligenberg
  • André Jacobs
  • Frans van Dongen

Email: [email protected] 

Jeugdcommissie: organiseert het hele jaar allerlei leuke activiteiten voor de jeugd.

  • voorzitter: vacature
  • Christianne Agterberg (tijdelijk voorzitter)
  • Mei Ling Yuan
  • Toon Leenaers (trainer)
  • Jeroen Wijnbergen
  • Raymond Verbeek

Email: [email protected] 

Sponsorcommissie: werft de sponsoren en onderhoudt alle contacten met de sponsoren.

  • Albert Agterberg
  • Jollie Agterberg
  • Johan Rammelaar
  • Sjef de Bie

Email: [email protected] 

Communicatiecommissie: verantwoordelijk voor de interne en externe communicatie, waaronder website, de clubapp en de nieuwsbrief.

  • Marion Glaudemans (vz)
  • Patty Vulto
  • Dennis Huussen
  • Stephan Jansen
  • Ruud Verweij

Email: [email protected]