Ereleden

Ereleden:

Coen de Groot, erevoorzitter (21 november 1996)

Wim Keuning, erelid (8 maart 2001)

Rob Heim, erelid (8 maart 2005)

Maarten van Gent, erelid (19 maart 2013),   †   7 april 2014

 

Leden van verdienste:

Johan Rammelaar, lid van verdienste (11 april 2006)

Hennie van Ziel, lid van verdienste (9 juli 2007),   †   6 oktober 2015

Piet van Vliet, lid van verdienste (9 juli 2007),   †    17 februari 2016

Cees Westbroek, lid van verdienste (9 juli 2007)

Harry Leeman, lid van verdienste (9 juli 2007)

Annemiek Hazeleger, lid van verdienste (17 maart 2009)

Jan Verhoeven, lid van verdienste (22 maart 2011)

Willem Bogaards, lid van verdienste (13 maart 2012)

Jan Kees Roosenschoon, lid van verdienste (18 maart 2014)